Skip links

ilan Yazılımı – Emlak Yazılımı

Emlak Sitesi açmak istiyorsanız, ilan yazılımımız ile istediğiniz emlak sitesini kurabilir ve bu işi profesyonelce yapabilirsiniz.

Responsive Mobil uyumlu Tasarım

Responsive Mobil uyumlu tasarımı ile tüm cep telefonu, tablet ve bilgisayarlarda elde edilen muhteşem çözünürlüğü ile tasarım harikası

Demoyu incele

Pratik Yönetim Paneli

Muhteşem yönetim paneli ve pratik kullanımıyla sizlere sunulan ilan scripti yani emlak yazılımı ile mutlaka tanışmalısınız.

Demoyu incele

Herşey Muhteşem bir Emlak Yazılımı. ile başlar

Gerçekteki kalitenizi sanal alemede taşımanız gerektiğini unutmayın. Basit ve özensiz tasarımlı emlak yazılımı kullanıyorsanız, bu sizin ne derece işinize önem verdiğinizi göstermektedir. Değerinize değer katın.

Responsive Mobil uyumlu tasarım

Esnek Responsive Tasarımı ile Tüm Cihazlarda sorunsuz görüntülenme yakalayın

Yönetilebilir Panel

Yönetim paneli ile tek satır kod bilgisine gerek kalmadan, tek tıklamayla sitenizi yönetin.

100+ Eklenti

100 + Eklentisi ile rakiplerinizden bir adım önde olun

ister Kirala ister SATIN AL

Emlak yazılımını ister ANAHTAR TESLİM kiralayın, isterseniz satın alarak kendi barındırıcınıza kurun.

7/24 Destek

Tüm hizmetlerimizde olduğu gibi Emlak yazılımı alıp yada kiraladığınızda 7/24 destek hizmeti vermekteyiz.

SEO Uyumlu

Arama motorlarına dost tasarım ve kod yapısı sayesinde, arama motorlarında görünür olun.

Emlak Yazılımınız Gün içinde YAYINDA!

Emlak Yazılımınız gün içinde sorunuz bir şekilde yayına alınmaktadır. Bu sayede aynı gün emlak ürünlerinizi ekleyerek hemen satışa başlayabilirsiniz.

Slack Chat

Full Extension

Trello Boards

3rd party

Google Docs

Full Extension

Jiara Tickets

Full Extension

Profesyonel Emlak Yazılımı

Hemen iletişime geçerek Emlak satın alabilirsiniz

0850 304 60 05 telefonumuzdan iletişime geçerek yazılımlarımızı hemen satın alabilirsiniz. Dünya’nın neresinde olursanız olun, bir telefon kadar uzaktayız.

? Diğer tüm siteler gibi bu sitede çerez kullanmaktadır
This website uses cookies to improve your web experience.
Home
Account
Cart
Search

Fatal error: Uncaught RuntimeException: FTP hostname is required in /home/hakkder/web/sanallalem.com/public_html/wp-content/plugins/cache-enabler/inc/cache_enabler_disk.class.php:1240 Stack trace: #0 /home/hakkder/web/sanallalem.com/public_html/wp-content/plugins/cache-enabler/inc/cache_enabler_disk.class.php(1289): Cache_Enabler_Disk::get_filesystem() #1 /home/hakkder/web/sanallalem.com/public_html/wp-content/plugins/cache-enabler/inc/cache_enabler_disk.class.php(350): Cache_Enabler_Disk::mkdir_p('/home/hakkder/w...') #2 /home/hakkder/web/sanallalem.com/public_html/wp-content/plugins/cache-enabler/inc/cache_enabler_disk.class.php(80): Cache_Enabler_Disk::create_cache_file('\x1F\x8B\x08\x00\x00\x00\x00\x00\x02\x03\xED\xBD\xD9\x92\xDC...') #3 /home/hakkder/web/sanallalem.com/public_html/wp-content/plugins/cache-enabler/inc/cache_enabler_engine.class.php(149): Cache_Enabler_Disk::cache_page('<!DOCTYPE html>...') #4 [internal function]: Cache_Enabler_Engine::end_buffering('<!DOCTYPE html>...', 9) #5 /home/hakkder/web/sanalla in /home/hakkder/web/sanallalem.com/public_html/wp-content/plugins/cache-enabler/inc/cache_enabler_disk.class.php on line 1253